בס"ד

יעד ניהול

הרשם לרשימת הדיוור שלנו

SAP יכולות ייחודיות

מאת: רן פרייז  - הנדסת תעשייה וניהול

 

ERP SAP Business One תורם להצלחת הארגון SMB

הצרכים הייחודיים של שוק (SMB (Small and Medium Businesses – ארגונים קטנים ובינוניים, מחייבים פתרון משולב הנותן מענה כולל לצרכים העסקיים של הארגון. מערכת מידע אחת אשר מטפלת בכלל התהליכים העסקיים ומספקת תמונה אמיתית ועדכנית של הפעילות העסקית.


ERP SAP Business One הינו פתרון פשוט אך חזק המאפשר למשתמשי הקצה בארגון לקבל את כל המידע לו הם זקוקים על מנת לבצע את עבודתם. ERP SAP Business One מותאם לתת מענה בפשטות לצרכים הממוקדים של הארגון וכן מסוגל להתפתח ביחד עם הארגון וצרכיו לאורך כל מחזור פעילותו.

להלן מרוכזות פונקציות ייחודיות ל ERP SAP Business One אשר עושות את ההבדל בינו למערכות דומות אחרות:

  • אינטגרציה: ERP SAP Business One הוא הפתרון היחיד לשוק הארגונים הקטנים והבינוניים המאפשר ניהול קשרי לקוחות (CRM), ייצור וניהול פיננסי – באמצעות מערכת אחת יחידה.

 

  • CRM מובנה במערכת: רק ERP SAP Business One בנוי כך שניהול קשרי הלקוחות מובנה מראש במערכת. הדבר מאפשר לאחד את כלל הפעילות של מערך השרות והמכירה עם כלל הפעילות העסקית של הארגון. זאת על מנת לקבל תמונת לקוח אחידה לכל אורך ורוחב הפעילות של החברה מול הלקוח.

 

  • Drag & Relateרק ל ERP SAP Business One, פטנט רשום של "שאילתה בגרירה" המאפשרת הצלבת נתונים וייחוסים זה לזה לצורך אבחון ודיווח מהירים, המסייעים למנהלים ליצור מספר בלתי מוגבל של דוחות מסוגים שונים.

 

  • מערכת התראות אוטומטית: רק ERP SAP Business One מציע מערכת התראות אוטומטית המאפשרת למשתמשים לבצע בקרה, לפקח על הפעילות העסקית ולפעול במקרה של אירוע חריג.

 

  • גמישות: רק ERP SAP Business One מאפשר למשתמשים להוסיף שדות, לשנות מסמכים, ולהתאים באופן אישי את המערכת לצרכיו.

 

יעד ניהול – חברת ייעוץ המתמחה בתחומי הנדסת תעשייה וניהול, ארגון ושיטות, כתיבת נהלים, ניהול רזה. לפרטים ניתן ליצור קשר למספר: 077-5490026.

 

יעד ניהול - הנדסת תעשייה וניהול, ארגון ושיטות ומערכות מידע ERP
לייעוץ ראשוני חינם התקשרו 077-5490026

 

 


 


רן פרייז נייד. 050-7494059