בס"ד

יעד ניהול

הרשם לרשימת הדיוור שלנו

גיבוש ויישום פתרונות

 

 

שיפור שיטות   המטרה

לחסוך כסף על-ידי שיפור שיטות תהליכים בארגון.

כללי

שיטות ותהליכי עבודה עומדים בליבו של הארגון. כל ארגון, מעמותה קטנה ועד מפעל רב לאומי מסגל לעצמו שיטות עבודה ייחודיות ותהליכים במטרה למסד ולייעל את העבודה. במקרים רבים שיטות העבודה הן פרי היסטורי של מנהגים ותהליכים אשר פשוט נוצרו עם הזמן והניסיון.

חשוב להבין כי ייעול שיטות ותהליכים עומד ביחס ישר להתייעלות ארגונית וכמעט תמיד יקדם את הארגון אל עבר מטרתו באשר היא. מפעם לפעם יש לעצור ולבדוק עד כמה השיטות בהן נוקט הארגון והתהליכים העומדים בבסיסו מקדמים אותו אל עבר מטרתו ועד כמה עולה התרומה שלהם ביחס למשאבים אשר הם צורכים.

 

היתרונות של חברת ייעוץ - יעד ניהול

 

ארגז הכלים של יעד ניהול, מכיל מגוון רחב של פתרונות לייעול תהליכי עבודה, שיפור הטכנולוגיה ומחשוב תהליכים בארגון.

 

נספק לך פתרון כולל, החל משלב ההמלצות לפתרון ועד לסיום היישום המלא של הפתרון בארגון.

 

תוצרים

בסופו של התהליך תקבל לידך מסמך המציג את הפתרונות המתאימים ביותר לכל נקודה אותה הארגון מעוניין לשפר, כולל היתרונות, החסרונות והעלויות ביחס למצב הקיים.

יש לנו צוות מקצועי אשר יכול לעבוד בתוך הארגון שלך ויודע ליישם ולהתמיע את הפתרון הנבחר. כמובן שבמהלך כל פרויקט ועד לסיומו תקבל תמיכה מלאה בכל שלבי היישום של הפתרון.

 

המתודולוגיה

1. ניתוח נקודות התורפה - בכל שיטה ותהליך קיימות נקודות תורפה. אנו נזהה וננתח, באמצעים שונים את הנקודות בהן נדרש לשפר.

2. איתור והתאמת פתרונות נקודתיים וכוללים - נאתר לכל נקודת תורפה מספר פתרונות ונפרט עבור כל פתרון את ייתרונותיו, חסרונותיו וכן את המשאבים הדרושים ליישומו.

3. בחירת הפתרון המיטבי - נסייע למקבלי ההחלטות בארגון להבין את הפתרונות המוצעים ואת מסגרת התקציב הדרושה ליישומם בתוך מסגרת הצרכים והמשאבים העומדים לרשות הארגון.

4. תכנון הפתרון - לאחר בחירת הפתרון המיטבי נלווה את מקבלי ההחלטות בארגון בדרך ליישומו המוצלח על-ידי תוכנית עבודה אשר תגדיר: קביעת יעדים, אבני דרך, משימות, אחראים לביצוע המשימות, מדדים להצלחה ולוח זמנים.

5. ניהול היישום - השלב הסופי בתהליך. אחרי שאותרו נקודות התורפה, נבחרו הפתרונות הטובים ביותר ונבנתה תוכנית עבודה, אנו ניישם ונטמיע אותה בהצלחה יחד אתך.

6. בסיום הביצוע יעבירו המומחים של יעד ניהול את השרביט לעובדי ומנהלי הארגון להמשך העבודה השוטפת.

 

יעד ניהול - הנדסת תעשייה וניהול ומערכות מידע ERP

לייעוץ ראשוני חינם התקשרו 077-5490026

 

 


רן פרייז נייד. 050-7494059