בס"ד

יעד ניהול

הרשם לרשימת הדיוור שלנו

ERP- לעסק קטן ובינוני

ERP - Enterprise Resource Planning


ההתקדמות הטכנולוגית והתקשורתית הופכת את העולם לתחרותי מתמיד.

לעסק הקטן והבינוני ולמתחרים שלו, כמעט תמיד יהיו את אותם המוצרים באותם האיכויות וכמעט באותם המחירים. אז היכן התחרות? למה שלקוח ירכוש מוצר אצלי לא אצל המתחרה?

התשובה אשר בה לדעתנו, תלויה ההצלחה של העסק, הינה טיב השרות. כדי להצליח בתחרות, על העסק הקטן והבינוני להבין את הצרכים של הלקוחות ולספק להם את מה שהם רוצים בזמן שהם רוצים.

פתרון חזק ויעיל לניהול המידע, הינו גורם קריטי ביכולת העסק לענות לצרכים והאתגרים המרכיבים את השרות הטוב יותר ללקוח. מערכת מידע טובה יכולה לתת את היתרון התחרותי אשר יניע את העסק לצמיחה ולרווחיות.

מערכות מידע ERP הן מערכות המספקות תחת פלטפורמה אחת שילוב הכולל תהליכי מכירות ורכש, תהליכים פיננסיים, ניהול מלאי, תהליכי ייצור ותכנון מוצרים, ניהול קשרי לקוחות.

היתרון הגדול של מערכות מידע ERP הוא יכולת חיבור אוטומטי ומידי של המידע, בין כל התהליכים בארגון.

במערכות מידע ERP, כל תהליך מרכזי בארגון מתופעל ומנוהל על-ידי אפליקציה ייעודית המהווה חלק מהמערכת הכוללת. הייחודיות והגדולה של מערכות מידע ERP, היא שכל האפליקציות קולטות מידע ופולטות מידע, באמצעות מסד נתונים אחד.

השימוש במסד נתונים אחד יוצר את המצב האידיאלי, בו תהליך המבוסס על מידע אשר נוצר בתהליכים אחרים, רגיש להשפעה אוטומטית ומיידית מכל שינוי/עדכון באותם תהליכים.

האם מערכת ERP יקרה ומסורבלת, וההטמעה ארוכה ומיגעת?

בארגון גדול ומורכב התשובה לשאלה תהייה חד משמעית כן. אולם כיום כמעט לכל הארגונים הגדולים כבר יש מערכת ERP ולכן בתי התוכנה חיפשו יעד מכירות אחר. הכמות העצומה של העסקים הקטנים והבינוניים, דחפה את בתי התוכנה הגדולים לייצר מוצרים ייעודיים לעסקים הקטנים והבינוניים. פתרונות ERP לעסקים הקטנים והבינוניים נוצרו בהתאמה למגזר. כיום יש מוצרי ERP בעלויות נמוכות והיישום מהיר וקל ללימוד ולתחזוקה.

יעד ניהול הנה חברת ייעוץ בעלת ניסיון רב שנים בהטמעת מערכות מידע ERP כגון SAP בארגונים גדולים (ארגוני האנטרפרייז) אשר מעסיקים מעל 1,000 עובדים. כיום יעד ניהול פונה לתחום יישום מערכות מידע ERP בארגונים הקטנים ובינוניים.

היתרון הגדול של יעד ניהול הוא היכולת להביא את התפיסה הארגונית, זרימת המידע, והממשקים בין תהליכי העבודה של ארגוני האנטרפרייז, לארגונים הגדולים פחות.

אם אתה עסק קטן או בינוני המעוניין לבחון אפשרת להפוך לריווחי ותחרותי יותר, נשמח אם תפנה אלינו לקבלת סיוע ופתרון כולל: מתהליך בדיקת הצרכים והספקים ועד סיום היישום של ERP המותאם באופן המיטבי לעסק שלך.

כדי לסייע לכל מי שמעוניין להעמיק את ידיעותיו בתחום מערכות מידע ERP, יעד ניהול הכינה רשימת מאמרים בתחום. ניתן להגיע במהירות למאמר המעניין יותר, באמצעות הלינקים ברשימה המופיעה בהמשך. מידי פעם נוספים מאמרים חדשים, אנו נשמח לשתף כל אחד וכל אחת בידע שלנו ולענות על כל שאלה.

 

 

רשימת המאמרים:    קישורים מעניינים:

 

 

 

      SAP Business One                       אשבל טכנולוגיות                אלמוג תוכנה 

 


רן פרייז נייד. 050-7494059