בס"ד

יעד ניהול

הרשם לרשימת הדיוור שלנו

SAP Business One

ERP של חברת SAP (חברת התוכנה הגדולה באירופה והשלישית בגודלה בעולם) הנה התוכנה המובילה בעולם, בפיתוח ויישום אפליקציות ארגוניות.

בשנים האחרונות חברת SAP החלה להתמקד בפלח השוק של ארגונים קטנים ובינוניים באמצעות תוכנת ERP – SAP Business One (פתרון הדגל של SAP לארגונים קטנים ובינוניים).


ERP – SAP Business One נמכרת ומיושמת ב- 44 מדינות ברחבי העולם.


ERP – SAP Business One כוללת 12 יכולות ליבה:

 

 • כספים: מודל ERP, המיועד לטיפול בכלל ההיבטים הכספיים של הפעילות העסקית כולל הנהלת חשבונות רב מטבעית ורב שנתית, הגדרה ותחזוקת חשבונות, תנועות יומן, התאמות מטבע, ניהול מרכזי עלות ורווח, ניהול תקציב וגבייה.

 

 • הזדמנויות מכירה: מודל ERP, המיועד לניהול ורישום של כלל הזדמנויות המכירה, החל משיחת הטלפון הראשונה ועד לסגירת העסקה, דרך כל תהליך המכירה על כל שלביו השונים. באמצעות רכיב ה CRM האינטגרטיבי ב - ERP – SAP Business One, המשתמש מסוגל בכוחות עצמו ללמוד את פרטי הזדמנות המכירה ולמצוא מידע רלוונטי בנוגע לתהליכי המכירה כולל מקור הליד, פוטנציאל העסקה, תאריך סגירה צפוי, מתחרים ופעילויות היסטוריות ועתידיות מול הלקוח. כמו כן, מודל הזדמנויות המכירה מאפשר להפיק מגוון דוחות אשר נותנות למשתמש את העיתוי המתאים לנתח את הזדמנויות המכירה לפי מקור הליד, זמן עבודה על כל עסקה ואף לנתח לפי צורך את הסיבה לכישלון העסקה. ניתן גם לנתח צפי לסגירת עסקה וצפי הכנסה לפי חודשים או רבעון.

 

 • מכירות: מודל ERP, המיועד למטפל בכל תהליך המכירה – הצעות מחיר, הזמנות לקוח, תעודת משלוח, זמינות מלאי, הפקת חשבוניות. המודל מאפשר ניהול על-פי חריגים ובקרות, התראות מתפרצות והפעלת מנגנון אישורים אוטומטי על כל חריגת גבול אשראי/גבול אובליגו של הלקוח, ירידה ממלאי מינימאלי, חריגה מסטרנט אחוז הנחה או חריגה מגבול רווח גולמי.

 

 • קניות: מודל ERP, המיועד לניהול התקשרויות והעסקאות מול ספקים כגון: הזמנת רכש, עדכון נתוני מלאי, טיפול בעלויות יבוא והעמסתן, ניהול החזרות ואשראי ספקים. המודל מאפשר ניהול על-פי חריגים ובקרות – התראות מתפרצות והפעלת מנגנון אישורים אוטומאטי בעת חריגה מתקציב.

 

 • כרטיסים: מודל ERP, המיועד למנהל את כלל המידע על הלקוחות והספקים הפוטנציאליים, כולל פרופילים, פעילות עם הלקוח או הספק וייתרת החשבונות.


 • בנקים: מודל ERP, המיועד לנהל כלל תהליכי התשלום כגון: קבלת מזומן, המחאות, הפקדות ותשלומים באשראי. מודל הבנקים הגמיש מתאים את עצמו להעדפות ושיטות העבודה של המשתמש.

 

 • מלאי: מודל ERP, המיועד לנהל את רמות המלאי, ניהול פריטים, מחירונים וניהול מחירים מיוחדים, העברה בין מחסנים, התאמות מלאי, איסוף ואריזת משלוחים.

 

 • ייצור: מודל ERP, המיועד לנהל הרכבת עצי מוצר שונים, תיעוד הזמנות ייצור וניהול תהליכי ייצור על בסיס זמינות חומרים ותתי הרכבות.

 

 • תכנון חומרים ( Manufacturing Resource Planning- MRP‎): מודל ERP, המבוסס על אשף תהליכים אשר באמצעות חמישה צעדים קצרים מאפשר למשתמש להגדיר תרחישי תכנון דרישות חומרים בהתבסס על מגוון רחב של קריטריונים.

 

 • שירות: מודל ERP, המיועד לנהל את כלל תהליכי התפעול מול לקוחות הזקוקים לתמיכה ושרות: מעקב אחר קריאות שרות אשר נפתחות, גזירת דוחות המשקפים את התמונה הכוללת של הטיפול בקריאות השירות אשר נפתחו וטיפול בהיבטי התמיכה מול הלקוחות.

 

 • משאבי אנוש: מודל ERP, המיועד לתמוך בניהול צוות העובדים כולל פרטי קשר.

 • דוחות: דוחות ניהוליים מובנים ואפשרות ליצירת דוחות ייעודיים, המוגדרים בקלות על-ידי המשתמש. את הדוחות ניתן לייצא לתוכנת EXEL.

 

קישורים:

 

כתבות ומידע נוסף סירטונים
ERP SAP Business One יכולות ייחודיות

Sap Busenees One - סירטון באנגלית 

Sap Business One - סרטון בעברית 

 

 

 


 

יעד ניהול - הנדסת תעשייה וניהול ומערכות מידע ERP

לייעוץ ראשוני חינם התקשרו 077-5490026

 


רן פרייז נייד. 050-7494059